O Hotelu

 

Přímo u hotelu na vás čeká kromě krásných výhledů na okolní pohoří i několik perfektně upravených poloprázdných sjezdovek různých obtížností, dvě sedačkové lanovky a dva klasické lyžařské vleky. Pro ty nejmenší a pro začínající lyžaře jsou zde i dva pojízdné lyžařské pásy. Pro milovníky bílé stopy je zde 50 km upravených běžeckých tratí různých obtížností. A to vše přímo u hotelu, bez nutnosti dojíždění skibusy nebo vlastními prostředky.<br />

 Horský hotel Schwarzhorn, italsky Corno Nero, se nachází v překrásné vysokohorské přírodě italských Dolomit. Nachází se asi 30 km západně od městaBolzana, směrem na městečko Cavalese (Val di Fiemme). Jeho ideální poloha v horském sedle Passo Oclini, ve výšce 2000 m nad mořem, zaručuje sluneční svit od časných ranních hodin až do večera.

 

Ve svých 79 pokojích různých velikostí s balkonem, vlastním sociálním zařízením a televizí nabízí ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny a školní lyžařské výcviky. Stravování formou plné, případně polopenze, je příjemným doplňkem k lyžařskému vyžití. V hotelu je bar, sauna, sál na stolní tenis, skiservis, půjčovna lyží..

  Přímo u hotelu na vás čeká kromě krásných výhledů na okolní pohoří i několik perfektně upravených poloprázdných sjezdovek různých obtížností, dvě sedačkové lanovky a dva klasické lyžařské vleky. Pro ty nejmenší a pro začínající lyžaře jsou zde i dva pojízdné lyžařské pásy. Pro milovníky bílé stopy je zde 50 km upravených běžeckých tratí různých obtížností.

A to vše přímo u hotelu, bez nutnosti dojíždění skibusy nebo vlastními prostředky. Ti kteří vyhledávají raději větší (a dražší) lyžařská centra, mají možnost navštívit například 12 km vzdálený Ski Center Latemar, s celkovou délkou sjezdovek přesahující 50 km.